FOTOGALÉRIA
Dňa 20.4. 2015 sa na pôde ZŠ J. Hanulu v Liptovských Sliačoch uskutočnilo stretnutie študentov a ich pedagógov pod záštitou projektu Comenius 28 krajín Európy, a to z Francúzska, Walesu, Maďarska, Poľska, Rumunska, Bulharska, Českej republiky a Slovenska. Všetkých účastníkov stretnutia privítala p. riaditeľka ZŠ J. Hanulu K. Plachá, ako aj starosta obce M. Frič a zástupca obce P. Bartík. Históriu a súčasnosť našej obce im prezentovala v anglickom jazyku žiačka Diana Dvorská z IX.A triedy. Celé stretnutie bolo spestrené vystúpením vystúpením detského folklórneho súboru Sliačanček a folklórnou speváckou skupinou Veseličky. Deti im predviedli tradičné piesne, tance a hry z nášho regiónu. Na záver stretnutia si študenti mohli prezrieť jednotlivé triedy našej školy ako aj nástenné maľby, ktoré zobrazujú rôzne zvyky a tradície v jednotlivých ročných obdobiach nášho regiónu. Stretnutie bolo veľmi príjemné a účastníci stretnutia boli spokojní a nadšení s vystúpením našich detí.